Horse Name Jockey Trainer Race
Absolutely Frankie Mr Z Baker M R Bosley 14:00 Huntingdon, 23 Feb
Academy Princess J Samuel Craig Eudey 17:15 Greyville, 24 Feb
Ace Pilot Eric Saziso Ngwane Alistair Gordon 19:30 Greyville, 24 Feb
Actinpieces Miss G Andrews Mrs P Sly 15:10 Huntingdon, 23 Feb
Active Spirit S Hitchcott D Watson 12:35 Meydan, 25 Feb
Advance To Go Joe Gwingwizha Sean Tarry 10:40 Turffontein, 23 Feb
Aerobatic Tshepiso Matsoele Gary Alexander 10:40 Turffontein, 23 Feb
Af Al Hazer R Mullen Ernst Oertel 14:30 Meydan, 23 Feb
Afrikaburn R Danielson Justin Snaith 14:40 Fairview, 24 Feb
Ahlan Emarati C O'Donoghue S Seemar 14:20 Meydan, 25 Feb
Ajwad G Mešetovic R Bouresly 15:30 Meydan, 25 Feb
Akeed Champion R Mullen S Seemar 18:00 Meydan, 23 Feb
Al Bashtoon S Hitchcott R Bouresly 14:30 Meydan, 23 Feb
Al Madam P Sirigu A Bin Harmash 12:00 Meydan, 25 Feb
Alabaster Oisin Murphy S bin Suroor 17:25 Meydan, 23 Feb
Alareef Jim Crowley M F De Kock 13:10 Meydan, 25 Feb
Alchimix Henry Brooke Micky Hammond 17:05 Sedgefield, 23 Feb
Aleko A Fresu E Charpy 14:55 Meydan, 25 Feb
Alfonso Manana Josephine Gordon J G Given 16:05 Chelmsford City, 23 Feb
Alkashaaf David Probert Archie Watson 15:30 Chelmsford City, 23 Feb
Alkawn Szczepan Mazur D Watson 14:55 Meydan, 25 Feb
Allegheny Bay Luke Morris J S Moore 19:15 Wolverhampton, 24 Feb
Almizhar G Mešetovic R Bouresly 12:00 Meydan, 25 Feb
Amazement Luke Morris J Tate 20:00 Wolverhampton, 23 Feb
Ambitious Boy Mitch Godwin J G M O'Shea 17:45 Wolverhampton, 24 Feb
Ambitious Rosie Josephine Gordon A W Carroll 17:15 Chelmsford City, 23 Feb
Anaar Kalee J Samuel Kumaran Naidoo 16:00 Greyville, 24 Feb
Andanotherone Danny Brock D P Quinn 19:00 Wolverhampton, 23 Feb
Andermatt K De Melo Alistair Gordon 17:15 Greyville, 24 Feb
Andhesontherun Reserve 1 R Bouresly 15:30 Meydan, 25 Feb
Anneline Luyolo Mxothwa Glen Kotzen 14:05 Fairview, 24 Feb
Annunciation Georgean Buckell I Mohammed 14:20 Meydan, 25 Feb
Another Touch Reserve 2 R A Fahey 15:40 Meydan, 23 Feb
Antartica De Thaix Sam Twiston-Davies P F Nicholls 15:10 Huntingdon, 23 Feb
Any Joy Luke Morris B Haslam 19:00 Wolverhampton, 23 Feb
Aphrodeity's Rain M Yeni Alyson Wright 19:00 Greyville, 24 Feb
Apocalypse Now S Khumalo Sean Tarry 13:25 Turffontein, 23 Feb
Appy Days A Kirby Ian Williams 14:55 Lingfield, 24 Feb
Arantes Jan Faltejsek A B Hamilton 15:55 Sedgefield, 23 Feb
Arcane Light Stallone Naidoo Grant Paddock 13:25 Fairview, 24 Feb
Archie Stevens P Aspell Clare Ellam 20:30 Wolverhampton, 23 Feb
Arctic Teon G Wright Willem Nel 17:55 Greyville, 24 Feb
Arden Denis N D Fehily N P Mulholland 13:30 Huntingdon, 23 Feb
Ardera Cross Miss C V Annan E Doyle 16:45 Thurles, 23 Feb
Aridity Reserve 4 R Bouresly 14:20 Meydan, 25 Feb
Arran Isles A Delpech Dean Kannemeyer 16:00 Greyville, 24 Feb
Arrowzone Ryan Powell Kevin Frost 20:00 Wolverhampton, 23 Feb
Arya Stark David Probert A W Carroll 16:35 Lingfield, 24 Feb
Asian Wing D Nolan John Feane 18:15 Wolverhampton, 24 Feb
Ask Nile B Hayes S Neville 15:00 Thurles, 23 Feb
Aslaan P Cosgrave H Alawi 14:30 Meydan, 23 Feb
Aslan X Ziani S Ghadayer 13:45 Meydan, 25 Feb
Aspen Shadow Sabelo Siphika Ernie Anderson 10:40 Turffontein, 23 Feb
Astroman M Yeni Frank Robinson 16:35 Greyville, 24 Feb
Astrum Mr H Stock D McCain Jnr 14:10 Sedgefield, 23 Feb
At Long Last B Jacobson Willem Nel 17:55 Greyville, 24 Feb
Auntie Barber Adam Beschizza S C Williams 20:00 Wolverhampton, 23 Feb
Auric Goldfinger Tom Marquand R Hannon 15:25 Lingfield, 24 Feb
Auto Pilot Kendall Minnie Hekkie Strydom 15:15 Fairview, 24 Feb
Awesome Rock Martin Lane R Ingram 17:15 Chelmsford City, 23 Feb